Kariera

Może to właśnie Ty jesteś
brakującym ogniwem naszej kancelarii:

Radca Prawny w Dziale Prawa Administracyjnego

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w zakresie obsługi prawnej podmiotów komunalnych, w tym jednostek samorządu terytorialnego,

  • znajomości ustrojowego prawa samorządowego, procedury administracyjnej i sądowoadministracyjnej,

  • znajomości języka angielskiego ze znajomością terminologii prawniczej (znajomość drugiego języka będzie atutem),

  • samodzielności, odpowiedzialności, kreatywności, pracowitości, dyspozycyjności.

Oferujemy:

pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii,

możliwość rozwoju zawodowego,

atrakcyjne warunki zatrudnienia.


 

Kandydatów prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym i oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp. k. w Poznaniu w celu rekrutacji, ze wskazaniem numeru referencyjnego bezpośrednio na adres e-mail: ziemski@ziemski.com.pl.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp.k. w Poznaniu, ul. Strusia 10, 60-711 Poznań, e-mail: ziemski@ziemski.com.pl (dalej: Spółka). Dane osobowe mogą zostać przekazane do podmiotów powiązanych ze Spółką. Dane osobowe będą przechowywane w czasie od chwili udzielenia zgody do momentu jej wycofania albo usunięcia danych przez Spółkę po upływie 10 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do żądania od Spółki dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych. W każdym momencie może Pani/Pan cofnąć zgodę na przetwarzanie danych. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne do uczestniczenia w procesie rekrutacji.

Wybór kandydatów odbędzie się na podstawie wstępnej selekcji podań oraz rozmowy kwalifikacyjnej, na którą zostaną zaproszone wybrane osoby.

Dodatkowe informacje

Dział: Dział Prawa Administracyjnego z doświadczeniem w zakresie prawa samorządu terytorialnego

Języki: Angielski

Numer referencyjny: RA/19/4

Termin składania aplikacji: 30-04-2019